SEMINEX DOBROSZYCE 3:2 KRÓLOWIE DISCO

22.12.2019

FOTOGALERIA TRZECIEJ KOLEJKI

WYBOROWI 1:4 AP OLEŚNICA
Pierwsze spotkanie dało wygraną oleśnickiej Akademii. Do przerwy zawodnicy APO prowadzili 1:0 po bramce Marcina Kryczki. Po zmianie stron ten sam zawodnik miał na koncie hattricka, a jednego gola dla oleśniczan dorzucił Sebastian Żurek. Wyborowi zdołali uratować tylko honor, dzięki trafieniu Marcina Wierzchowskiego.

ROLMET 0:3 FD24 DOBROSZYCE
Zespół z Dobroszyc idealnie wszedł w to spotkanie za sprawą bramki zdobytej przez Mateusza Maleszkę i przy takim wyniku obie drużyny udały się na przerwę. Zmiana stron lepiej wpłynęła na dobroszyczan. Najpierw rezultat spotkania podwyższył Damian Matczak, a chwilę później Jarosław Pydymowski rozwiał wątpliwości, kto zgarnie komplet punktów.

NJL HOLDING 6:2 LIS-DACH
Przed tym pojedynkiem nic nie zapowiadało tak pewnego triumfu zespołu prowadzonego przez Tomasza Idziorka. Zwłaszcza, że pierwsza odsłona zakończyła się remisem 1:1. Dla NJL Holding bramkę strzelił Sebastian Rachwał, a dla Lis-Dachu Paweł Kubot. Druga odsłona to strzelecki popis Filipa Szczypkowskiego, który zanotował hattricka, a także trafienia Marcina Grabowskiego oraz Szymona Babiarza, które przypieczętowało zdobyty komplet punktów. Z kolei u Piotra Kotwy i spółki na listę strzelców wpisał się jeszcze Patryk Wojciechowski.

FC MRĄGOWO 9:3 ŚWIT WROCŁAW
Zawodnicy Widawy Bierutów z łatwością rozprawili się ze Świtem Wrocław. Aż czterokrotnie sposób na pokonanie bramkarza Świtu znalazł Dawid Chirowski. Trzy trafienia dorzucił Daniel Magiera, a do tego wyniku dwie bramki strzelił Tomasz Nowak. W szeregach wrocławian na listę strzelców wpisali się Vitalii Savchuk(2) oraz Hubert Słodowicz.

ZETKA 2:4 SEMINEX DOBROSZYCE
Najbardziej emocjonujące spotkanie tej kolejki i to nie tylko ze względu na grę obu drużyn. Do przerwy na tablicy widniał remis 1:1 po bramkach Adama Ciszewskiego dla Zetki oraz Rafała Smyrskiego dla Seminexu. Po zmianie stron Zetka wyszła na prowadzenie, dzięki trafieniu Bartłomieja Ciszewskiego i jak się okazało były to miłe złego początki. Najpierw żółtą kartką został napomniany Michał Ciszewski i gracze Zetki musieli radzić sobie przez dwie minuty w osłabieniu. Gdy kara zmierzała ku końcowi swoje niezadowolenie w niesportowy sposób wyraził zawodnik Zetki i sędziowie ukarali go czerwoną kartką, co spowodowało, że Zetka musiała grać w trójkę. Gra w osłabieniu spowodowała utratę dwóch bramek strzelonych przez Smyrskiego oraz Adriana Sikory i to gracze z Seminexu cieszyli się z wygranej.

PENNY GONDEK 3:0 FC BORO
Wyrównany pojedynek zakończony pewną wygraną podopiecznych Grzegorza Jędrysiaka. W pierwszej połowie rywala napoczął Paweł Jurkiewicz. Druga odsłona to ataki zespołu z Borowej, ale kontrataki i trafienia Jakuba Cięciwy oraz Kamila Wróbla dające końcowy triumf w tym meczu.

BARTECH 0:4 KRÓLOWIE DISCO
Spotkanie bez większej historii. Gracze Bartechu przystąpili do tego spotkania tylko z jednym graczem rezerwowym i próbowali zagrozić bramce Mateusza Karbowniczka, ale nadziali się tylko na kontry ze strony Królów Disco, które wykorzystali Krzysztof Michalewski(2), Marcin Kogut i Mateusz Michalewski.

O.SZ.K KAWIŃSKI 0:4 GKN
Na zakończenie trzeciej kolejki GKN rozprawił się z zawodnikami KS-u Gręboszyce. Zwycięstwo piłkarzom Sławomira Leśniowskiego dały trafienia Cezarego Graba(2) oraz Kamila Leszczyńskiego(2).

15.12.2019

PENNY GONDEK vs. FD24 DOBROSZYCE 6-0
STRZELCY BRAMEK
PENNY GONDEK: 3- JURKIEWISZ PAWEŁ, 1- SZYMANEK WALDEMAR, 1- KUNYSZ TOMASZ, 1- WIĄCEK SZYMON

WYBOROWI vs. KRÓLOWIE DISCO 0-7
KRÓLOWIE DISCO: 3– MICHALEWSKI KRZYSZTOF, 2- KNYSAK DAMIAN, 1- BILICKI ARKADIUSZ, 1- KOGUT MARCIN

FC.MRĄGOWO vs. O.SZ.K KAWIŃSKI 6-0
FC.MRĄGOWO: 3- CHIROWSKI DAWID, 2– SKURA KRZYSZTOF, 1- ĆWIEK SEBASTIAN

SEMINEX DOBROSZYCE vs. NLJ HOLDING 0-1
STRZELEC BRAMKI
NLJ HOLDING: RACHWAŁ SEBASTIAN

ROLMET vs. GKN 5-2
ROLMET: 1-KARGA TOMASZ,1-KAZIMIEROWICZ GRZEGORZ,1-POTĘPA DOMINIK, 1-KYRCZ DAWID, 1-KORCIK KACPER

8.12.2019

Ruszyła popularna ,,Zakładówka” czyli I kolejka ATOL CUP. Poniżej krótka relacja z I kolejki wraz ze strzelcami bramek.

1. Mecz ZETKA - GALAKTYCZNI

WYNIK 2-4

Strzelcy bramek
ZETKA 1- CISZEWSKI ADAM, 1 CISZEWSKI BARTŁOMIEJ
GALAKTYCZNI 1- ROGALA KACPER, 2-GALIK ŁUKASZ, 1-RYDZYŃSKI KACPER

Można powiedzieć , że spotkanie było wyrównane. Jednak Galaktyczni byli bardziej zdeterminowani i przede wszystkim skuteczni i te dwa aspekty zdecydowały o końcowym triumfie drużyny Kacpra Rogali.

2. Mecz FC.MRĄGOWO - GKN

WYNIK 2-2

FC.MRĄGOWO  1-MAGIERA DANIEL, 1-MAJCHRZYK PAWEŁ
GKN 1- GRAB CEZARY, 1-KONICA KRZYSZTOF

Mecz który miał dwa oblicza do przerwy FC Mrągowo było zespołem lepszym i gdy na początku drugiej połowy Paweł Majchrzyk strzelił na 2-0 wydawało się że mecz jest roztrzygnięty, jednak ambitna drużyna GKN doprowadziła do wyrównania. Brawo dla nich.

3. Mecz WYBOROWI - LIS-DACH

WYNIK 2-8

WYBOROWI  1WIERZCHOWSKI PAWEŁ, 1-KUCHAREK RAFAŁ
LIS-DACH 3-KUCHARSKI PRZEMYSŁAW, 2-KUBOT PAWEŁ, 1- WOJCIECHOWSKIPATRYK, 1- KOTWA PIOTR, 1-KRUSZYŃSKI BARTEK

Duża przewaga drużyny LIS – DACH , bardzo dobra techniczna piłka. Wynik powinien być bardziej okazały.

4. Mecz FC.BORO – FD24 DOBROSZYCE

WYNIK 3-12

FC.BORO 3-MAŚLANKA MACIEJ
FD24 DOBROSZYCE 3- MATCZAK DAMIAN, 3-MALESZKA MATEUSZ, 3- PYDYMOWSKI JAROSŁAW, 1- PŁUCIENNIK DANIEL, 1- SURMA MICHA, 1-ZALEWSKI WOJCIECH.

Mecz bez większych emocji od początku duża przewaga drużyny z Dobroszyc, która skutecznie wypunktowała przeciwnika z Borowej.

5. Mecz  NLJ HOLDING – BAR-TECH

WYNIK 3-3

NLJ HOLDING 3- BEZAK KRZYSZTOF
BAR-TECH 2-KAZIMIEROWICZ MARIUSZ, 1 -KIEŁKIEWISZ MATEUSZ

Mecz pełen emocji, w którym sprawdziła się stara piłkarska reguła, że nie wykorzystane sytuacje się mszczą. Prowadzenie drużyny NLJ HOLDING 2 minuty przed końcem spotkania różnicą dwóch bramek (3-1) i wydawało się ,że mecz jest zamknięty , nic z tych rzeczy . Ambitna drużyna BAR-TECH po indywidualnych błędach drużyny dowodzonej przez Tomka Idziorka w końcówce doprowadza do remisu.

6. Mecz ŚWIT WROCŁAW – O.SZ.K KAWIŃSKI

WYNIK 1-14

ŚWIT WROCŁAW 1-MOGIELNICKI RAFAŁ
O.SZ.K KAWIŃSKI 4- BATÓG BRAJAN, 3- RYDZ KACPER 3-GŁÓD PATRYK, 2- KOSTOŃ DAWID,1- GAWLIK MICHAŁ, 1-MOCHOCKI GRZEGORZ.

Bardzo duża przewaga drużyny O.SZ.K. KAWIŃSKI I bardzo skuteczna gra. Najwięcej strzelonych bramek w I kolejce, jak również lider klasyfikacji strzelców z 4 bramkami Batóg Brajan. Brawa za walkę i postawę dla drużyny z Wrocławia.

7.Mecz APO OLEŚNICA – SEMINEX DOBROSZYCE

WYNIK 2 – 3

Strzelcy bramek APO OLEŚNICA 2- KRYCZKA ŁUKASZ
SEMINEX DOBROSZYCE 1-RZEPKA PRZEMYSŁAW, 1- ZWIERNIK DAWID,1- SMYRSKI RAFAŁ

Zacięte i wyrównane spotkanie. SEMINEX do przerwy prowadził już 2-0 ale druga połowa przyniosła więcej emocji. Szalę zwycięstwa na swoją korzyść przechyliła drużyna SEMINEXU.