Aktualności

W sobotę 6 kwietnia świętujemy Światowy Dzień Sportu w Atolu!

Z tej okazji mamy dla Was mega niespodziankę – przyjdźcie na siłownię, gdzie będziecie mogli zrobić pomiar masy ciała z wydrukiem na profesjonalnym sprzęcie TANITA BC 418 MA wraz z możliwością konsultacji wyniku z trenerem personalnym w cenie 1,00 zł.

Konsultacja wyniku pomiaru powinna odbywać się w trakcie godzin pracy trenera personalnego
po wcześniejszym uzgodnieniu terminu, tj. od poniedziałku do piątku
w godz. 16:00-21:30 lub w weekendy w godz. 8:00-16:00.

Zapraszamy w sobotę na siłownię!

Zaopatrzyliśmy naszą siłownię w trzy nowe maszyny renomowanej firmy Kelton.

Maszyny należą do kategorii wolnych ciężarów:

 - suwnica pionowa do wyciskania na nogi w pozycji leżącej – umożliwia efektywny trening nóg przy zachowaniu 100% bezpieczeństwa ćwiczącego,

 - maszyna na mięsień najszerszy grzbietu – ergonomiczna konstrukcja zapewnia kompleksowe trenowanie tej partii, a ruch jest płynny, co powoduje przyjemność ćwiczenia,

- maszyna do przysiadów – innowacyjna konstrukcja, która umożliwia wykonywanie najefektywniej ćwiczenia mięśni nóg bez ryzyka obciążenia kolan i stawów. Posiada dwa systemy regulacji. Dzięki zmianie kąta pochylenia ciała można zwiększyć efektywność treningu i lepiej pracować nad definicją mięśnia.

Dodatkowo proponujemy ćwiczenia na maszynie testowej do podciągania mięśni grzbietu, która jest idealna dla kobiet, ponieważ ułatwia proces ćwiczenia poprzez wspomaganie podnoszenia się.

Wszystkie maszyny są przetestowane i zatwierdzone przez profesorów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.