Strona główna/Aktualności/Dolnośląska Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego w (..)

Dolnośląska Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego w Oleśnicy!

15 Września 2021
Dolnośląska Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego w Oleśnicy!

Zapraszamy 20 września na Stadion Miejski w Oleśnicy gdzie odbędzie się Dolnośląska Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego połączona z Inauguracją programu Sprawny Dolnoślązaczek w roku szkolnym 2021/22.

Na uroczystości zapraszamy 6 najlepszych szkół w punktacji Współzawodnictwa Sportowego za ubiegły rok szkolny w kategorii Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Licealiady Młodzieży oraz dzieci z klas I czterech oleśnickich szkół, które rozpoczynają właśnie swoją przygodę z programem Sprawny Dolnoślązaczek.

Oprócz części oficjalnej Inauguracji odbędą się na Stadionie Miejskim wydarzenia sportowe; Festiwal Sztafet Lekkoatletycznych (4 x 100, szwedzka i mieszana 4 x 200) z udziałem szkół - laureatów Współzawodnictwa oraz Lekcje z Mistrzem, które z najmłodszymi poprowadzą znakomici dolnośląscy lekkoatleci; olimpijczycy i medaliści Mistrzostw Europy i Świata.

W imieniu Samorządu Województwa Dolnośląskiego, Burmistrza Oleśnicy pana Jana Bronsia, Szkolnego Związku Sportowego Dolny Ślask, Powiatowego SZS w Oleśnicy oraz Oleśnickiego Kompleksu Rekreacyjnego Atol zapraszamy!
 
 
inauguracja
do góry