Ruszyła popularna ,,Zakładówka” czyli I kolejka ATOL CUP. Poniżej krótka relacja z I kolejki wraz ze strzelcami bramek.

WYNIK 2-4

Strzelcy bramek
ZETKA 1- CISZEWSKI ADAM, 1 CISZEWSKI BARTŁOMIEJ
GALAKTYCZNI 1- ROGALA KACPER, 2-GALIK ŁUKASZ, 1-RYDZYŃSKI KACPER

Można powiedzieć , że spotkanie było wyrównane. Jednak Galaktyczni byli bardziej zdeterminowani i przede wszystkim skuteczni i te dwa aspekty zdecydowały o końcowym triumfie drużyny Kacpra Rogali.

2. Mecz FC.MRĄGOWO - GKN

WYNIK 2-2

FC.MRĄGOWO  1-MAGIERA DANIEL, 1-MAJCHRZYK PAWEŁ
GKN 1- GRAB CEZARY, 1-KONICA KRZYSZTOF

Mecz który miał dwa oblicza do przerwy FC Mrągowo było zespołem lepszym i gdy na początku drugiej połowy Paweł Majchrzyk strzelił na 2-0 wydawało się że mecz jest roztrzygnięty, jednak ambitna drużyna GKN doprowadziła do wyrównania. Brawo dla nich.

3. Mecz WYBOROWI - LIS-DACH

WYNIK 2-8

WYBOROWI  1WIERZCHOWSKI PAWEŁ, 1-KUCHAREK RAFAŁ
LIS-DACH 3-KUCHARSKI PRZEMYSŁAW, 2-KUBOT PAWEŁ, 1- WOJCIECHOWSKIPATRYK, 1- KOTWA PIOTR, 1-KRUSZYŃSKI BARTEK

Duża przewaga drużyny LIS – DACH , bardzo dobra techniczna piłka. Wynik powinien być bardziej okazały.

4. Mecz FC.BORO – FD24 DOBROSZYCE

WYNIK 3-12

FC.BORO 3-MAŚLANKA MACIEJ
FD24 DOBROSZYCE 3- MATCZAK DAMIAN, 3-MALESZKA MATEUSZ, 3- PYDYMOWSKI JAROSŁAW, 1- PŁUCIENNIK DANIEL, 1- SURMA MICHA, 1-ZALEWSKI WOJCIECH.

Mecz bez większych emocji od początku duża przewaga drużyny z Dobroszyc, która skutecznie wypunktowała przeciwnika z Borowej.

5. Mecz  NLJ HOLDING – BAR-TECH

WYNIK 3-3

NLJ HOLDING 3- BEZAK KRZYSZTOF
BAR-TECH 2-KAZIMIEROWICZ MARIUSZ, 1 -KIEŁKIEWISZ MATEUSZ

Mecz pełen emocji, w którym sprawdziła się stara piłkarska reguła, że nie wykorzystane sytuacje się mszczą. Prowadzenie drużyny NLJ HOLDING 2 minuty przed końcem spotkania różnicą dwóch bramek (3-1) i wydawało się ,że mecz jest zamknięty , nic z tych rzeczy . Ambitna drużyna BAR-TECH po indywidualnych błędach drużyny dowodzonej przez Tomka Idziorka w końcówce doprowadza do remisu.

6. Mecz ŚWIT WROCŁAW – O.SZ.K KAWIŃSKI

WYNIK 1-14

ŚWIT WROCŁAW 1-MOGIELNICKI RAFAŁ
O.SZ.K KAWIŃSKI 4- BATÓG BRAJAN, 3- RYDZ KACPER 3-GŁÓD PATRYK, 2- KOSTOŃ DAWID,1- GAWLIK MICHAŁ, 1-MOCHOCKI GRZEGORZ.

Bardzo duża przewaga drużyny O.SZ.K. KAWIŃSKI I bardzo skuteczna gra. Najwięcej strzelonych bramek w I kolejce, jak również lider klasyfikacji strzelców z 4 bramkami Batóg Brajan. Brawa za walkę i postawę dla drużyny z Wrocławia.

7. Mecz APO OLEŚNICA – SEMINEX DOBROSZYCE

WYNIK 2 – 3

Strzelcy bramek APO OLEŚNICA 2- KRYCZKA ŁUKASZ
SEMINEX DOBROSZYCE 1-RZEPKA PRZEMYSŁAW, 1- ZWIERNIK DAWID,1- SMYRSKI RAFAŁ

Zacięte i wyrównane spotkanie. SEMINEX do przerwy prowadził już 2-0 ale druga połowa przyniosła więcej emocji. Szalę zwycięstwa na swoją korzyść przechyliła drużyna SEMINEXU.