Strona główna/Aquapark Letni/Cennik Aquaparku Letniego

Cennik Aquaparku Letniego

Rodzaj biletu Cena
Po 17:00 12 zł 
Całodniowy Ulgowy 14 zł 
Całodniowy Normalny 19 zł 
   
Usługa dodatkowa  
Wypożyczenie leżaka 10 zł 

 Dodatkowe informacje dotyczące cennika Aquaparku Letniego:

  1. Zakup biletu całodniowego oznacza, że Korzystający może przebywać na terenie Aquaparku Letniego w godzinach jego otwarcia aż do zamknięcia, lecznie ma możliwości opuszczenia basenu i późniejszego powrotu na ten sam bilet; bilet jest jednorazowy. 
  2. Dzieci do lat 3 korzystają BEZPŁATNIE z Aquaparku Letniego.
  3. Osobami uprawnionymi do korzystania z biletów ulgowych są: 
  • osoby niepełnoletnie, uczniowie, studenci do 26 r.ż (dla obliczenia wieku przyjmuje się dzienną datę urodzenia), pod warunkiem okazania pracownikowi ATOL-a na stanowisku kasowym ważnego dokumentu ze zdjęciem (a w przypadku dzieci do lat - również bez zdjęcia), pozwalającego na identyfikację osoby uprawnionej oraz podstawy do uprawnienia (tj. wiek, status ucznia, status studenta);
  • osoby niepełnosprawne w stopniu umiarkowanym i znacznym, pod warunkiem okazania pracownikowi ATOL-a na stanowisku kasowym ważnego dokumentu, ze zdjęciem, pozwalającego na identyfikację osoby uprawnionej oraz ważnego dokumentu, poświadczającego podstawę uprawnienia (tj. status osoby niepełnosprawnej);
  • emeryci i renciści, pod warunkiem okazania pracownikowi ATOL-a na stanowisku kasowym ważnego dokumentu ze zdjęciem, pozwalającego na identyfikację osoby uprawnionej oraz ważnego dokumentu, poświadczającego podstawę uprawnienia (tj. status emeryta / rencisty).

    4. Z usług Aquaparku Letniego bezpłatnie mogą skorzystać opiekunowie dzieci niepełnosprawnych do 18 r.ż a także opiekunowie osób niepełnosprawnych w stopniu znacznym. 
    6. Opłata za zgubienie paska z transponderem - 50 zł. 
do góry