Strona główna/Kalendarium

Kalendarium

terminarz dnia 21.01.2023

Spektakl "Winda do nieba, czyli czworo po czterdziestce"

Miejsce: Sala widowiskowa MOKiS, ul. Kochanowskiego 4
Kategoria: Kultura
Data: 2023-01-21
Godzina: 17:30

Zapraszamy 21 stycznia o godzinie 17.30 do sali widowiskowej MOKiS na spektakl ,,Winda do nieba, czyli czworo po czterdziestce".
Bilety w cenie 70*zł do nabycia w systemie Bilety24.pl od 03.01.2023 (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora 5 zł).

 

plakat

KUP BILET

Bilety w cenie 70 zł * do nabycia w systemie BIilety24.pl od 3.01.2023 (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora 5 zł).

Spektakl ,,Winda do nieba, czyli czworo po czterdziestce"

Co może się zdarzyć gdy cztery obce sobie osoby zostaną uwięzione w windzie?  Wszystko! Zabawna tragikomedia o czterech przypadkowych pasażerach windy postawionych w sytuacji bez wyjścia .Każde z nich ma inny problem w życiu i chcąc nie chcąc, ujawnia go w sytuacji "ostatecznej". Życiowe dialogi i nagłe zwroty akcji prowadzą w niej do zaskakujących konfrontacji i komicznych puent. To co ukryte wychodzi na jaw ze zdwojoną siłą. Dwójka bohaterów Andrzej i Urszula znajdują nawet na koniec swoją drugą połówkę. A ten windowy "Big Brother" rozśmieszy was i pozostawi w przeświadczeniu, że wasi sąsiedzi mają często dużo większe problemy! Uff, dobrze, że to nas nie dotyczy!

Wystąpią:

 • Małgorzata Lewińska
 • Izabela Bukowska
 • Agnieszka Darkowska
 • Robert Kudelski
 • Dariusz Kordek

Wernisaż wystawy Macieja Ciszka i recital fortepianowy w wykonaniu Tomasza Kowalczyka "Psychonautyka 2"

Miejsce: Galeria MOKiS
Kategoria: Kultura
Data: 2023-01-21
Godzina: 19:30
Jesteśmy z Wami znowu - Psychonautyka 2 - tym razem w cudownej Oleśnicy w MOKiS.
Serdecznie zapraszamy do wydarzenia, które wizualnie oraz muzycznie przeniesie was w odmęt symbiotycznego odczuwania Wszechświata. Prace Macieja Ciszka, wibrujące detalem oraz nieskończoną wonią czarnych dziur, zostaną okraszone muzyką Tomasza Kowalczyka - kompozytora oraz pianisty. Psychonautyka to mariaż sztuk, który zamieni twoje neuroreceptory w topniejące kwazary, w kwantowe zagubienia liczby Pi, w falę zanikającą zmienną podług iskier chcianej i niechcianej rzeczywistości. Miejsce?! Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Oleśnicy - godzina 19.30! 
      <!-- powiązane pliki -->
      
    </div>
  </div></div>
                          </article>
                          <div id= Drukuj
do góry