Strona główna/Kalendarium

Kalendarium

terminarz dnia 04.02.2023

Kolejne "Rejówki w bibliotece"!

Miejsce: Oleśnicka Biblioteka Publiczna, ul. M. Reja 10/Sala konferencyjna
Kategoria: Biblioteka
Data: 2023-02-04
Godzina: 15:00

Parafrazując słowa Mikołaja Reja śmiało możemy napisać, że „Oleśniczanie nie gęsi, gry planszowe kochają!

By więc promować tą piękną tradycję zapraszamy wszystkich miłośników planszówek na kolejne w tym roku spotkanie w ramach „Rejówek w bibliotece”.

Widzimy się już 4 lutego w przestronnej Sali konferencyjnej oleśnickiej biblioteki przy ul. M. Reja 10! Gramy od 15.00 do 21.00. Do sprawdzenia planszówki dostępne do wypożyczenia na co dzień w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży „Pod Sową”, gry ze zbiorów Biblioteki „Pod Pegazem”, a także gry ze zbiorów prywatnych uczestników wydarzenia! Jeśli więc gracie i szukacie towarzystwa do wspólnej rozgrywki lub chcecie zacząć swoją przygodę z planszówkami to serdecznie zapraszamy!

Spektakl dla dzieci "BAJECZNA FIESTA"

Miejsce: Sala widowiskowa MOKiS, ul. Kochanowskiego 4
Kategoria: Kultura
Data: 2023-02-04
Godzina: 16:00

Zapraszamy 4 lutego 2023 o godzinie 16.00 na spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Kultureska BAJECZNA FIESTA.
Bilety w cenie 25*zł w sprzedaży od 10.01.2023 r. (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora 2 zł).

Bajeczna Fiesta - plakat

KUP BILET

Bilety w cenie 25*zł do nabycia w systemie Bilety24.pl od 10.01.2023 (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora 2 zł).

Bajeczna Fiesta

Biedronka Ilonka i Pszczółka Julka to najbardziej rozśpiewane owady na łące. Natomiast królem tańca jest jedyny w swoim rodzaju - Jelonek Bronek. Razem tworzą oni wyjątkowo zabawny zespół rock’nd’jelonowy - The Jelonband! Ta wesoła zwierzęca kompania codziennie urządza Bajeczną Fiestę z okazji Święta Przyrody. A dlaczego codziennie? Bo codziennie powinniśmy urządzać święto naturze - dbając o nią i ciesząc się z jej piękna. Fiesta będzie doskonałą okazją, aby przypomnieć sobie, jak możemy uczynić nasz świat czystym i ekologicznym. Bohaterami spektaklu staną się też same dzieci, które będą miały okazję wziąć udział w wesołych konkurencjach. Pozostaje tylko pytanie:
Kto zostanie EkoKrólem tej Bajecznej Ekologicznej Fiesty?
Czas trwania spektaklu: 60 minut.

do góry